Ventoy 1.0.88 Activation Key Son Sürüm 2023

Ventoy Güvenli mi?

Ventoy Activation Key birden fazla programı çalıştırabilen bir USB sürücü yapmanızı sağlayan açık kaynaklı yazılım. İlk kez 2023’te çıktı ve o zamandan beri teknoloji hayranları ve çalışanları onunla daha çok ilgilenmeye başladı. Ventoy, farklı işletim sistemleri kurmak veya farklı izleme araçlarını çalıştırmak için kullanılabilecek çalışan bir USB sürücü yapmayı kolaylaştırmak için yapılmıştır. USB sürücüsüne eklenebilen 300’den fazla farklı ISO dosyasıyla çalışır. Bu, onu çok farklı şeyler yapması gereken BT çalışanları için çok kullanışlı bir araç haline getirir.Ventoy 1.0.88 Activation Key Son Sürüm 2023

Ventoy Free Download ile ilgili en iyi şeylerden biri, başlayabilecek birden fazla USB sürücü yapmanız gerekmemesidir. BT çalışanları, kullanmaları gereken her işletim sistemi veya sorun giderme aracı için farklı bir USB sürücü yapmak zorundaydı. Bu çok zaman aldı ve aynı zamanda zordu çünkü çok fazla USB çubuğu taşımak zorunda kaldılar. Ventoy ile tek bir USB sürücüye istediğiniz kadar ISO dosyası ekleyebilirsiniz, bu da araçlarınızın kullanımını çok daha kolay hale getirir.

Ventoy 1.0.88 Crack & Keygen En Son İndirilenler

Ventoy Key Free Download ayrıca, onu diğer çoklu önyüklemeli USB yapım araçlarından daha güçlü bir araç haline getiren bir dizi özelliğe sahiptir. Örneğin, hem UEFI hem de Eski BIOS başlangıç modlarıyla çalışır, böylece hemen hemen her bilgisayarı önyüklemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, araçlarınızın sizin için anlamlı olacak şekilde ayarlanması için önyükleme ekranını değiştirmenize de olanak tanır. Ayrıca Ventoy, dosyalarınızı ve ayarlarınızı bir USB sürücüye kaydetmenizi sağlayan kalıcı depolamayı destekler, böylece aracı her kullandığınızda bunları ayarlamanıza gerek kalmaz.

Ventoy ile ilgili bir diğer harika şey, kullanımının ne kadar kolay olduğudur. Tek yapmanız gereken resmi sayfaya gitmek, yazılımı indirmek ve bilgisayarınıza koymak. Ardından, kullanılabilir hale getirmek için ISO dosyalarınızı USB sürücüsüne sürükleyip bırakabilirsiniz. Ventoy Serial Key ISO dosyalarını bulacak ve hemen sizin için bir başlat menüsü oluşturacaktır. Bu yol, genellikle anlaşılması zor komut satırı araçlarını veya komut dosyalarını kullanmayı içeren diğerlerinden çok daha hızlıdır.

Ventoy İyi mi?

Ventoy Full Version ayrıca birçok farklı çalışan sistem türüyle de iyi çalışır. Windows, Linux ve macOS ile çalışır, böylece hemen hemen her makine için çalışan bir USB sürücü yapabilirsiniz. NTFS, FAT32 ve exFAT gibi farklı dosya sistemleriyle de çalışır, böylece hemen hemen her USB sürücüyle kullanabilirsiniz. Bu nedenle Ventoy, hemen hemen her yerde kullanılabilecek çok kullanışlı bir araçtır.

Ventoy Download ve açık kaynaklı yazılımın en iyi özelliklerinden biri olması. Bu, indirmek, kullanmak veya değiştirmek için hiçbir şey ödemeniz gerekmediği anlamına gelir. Ayrıca, açık kaynak olduğundan, güvenli olduğundan ve herhangi bir kötü amaçlı yazılım içermediğinden emin olabilirsiniz. Bu büyük bir artı çünkü diğer çoklu önyüklemeli USB yapım araçları pahalı olabilir ve hatta bazıları bilgisayarınıza zarar verebilecek kötü amaçlı yazılımlar içerebilir.

Ayrıca indirebilirsiniz:QuarkXPress Serial Number

Ventoy 1.0.88 Activation Key Son Sürüm 2023

Ventoy Temel Özellikleri Nelerdir?

 • Doğrudan ISO dosyasından önyükleme yapın, kaldırmaya gerek yok
 • Hem Eski / BIOS hem de UEFI kullanılabilir.
 • 4gb’tan büyük ISO dosyaları için destek
 • Eski / BIOS ve UEFI önyükleme menüleri aynı görünüme sahiptir.
 • Çoğu çalışma sistemi etkindir ve birçok ISO dosyası denenmiştir.
 • Sadece önyükleme yapmakla kalmaz, aynı zamanda yüklemeyi de bitirir.
 • Ventoy Serial Key Başlatma sırasında USB çubuğunda salt okunur. USB çubuğun normal kullanımı etkilenmez.

Sistem Gereksinimleri:

 • Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 7 kullanılabilir.
 • RAM: 2 GB RAM (bellek) (4 GB önerilir)
 • Sabit sürücüde 200 MB veya daha fazla boş alan

Nasıl kullanılır?

 • Ventoy pencerelerini indirin.yazılım paketi olan zip dosyasını açın ve açın.
 • Ventoy2disk’i başlatın.exe dosyasını açın, cihazı seçin ve Yükle veya Güncelle’yi tıklayın.
 • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra en son sürümün keyfini çıkarabilirsiniz.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *