True Burner 8.9 Activation Key En Son İndirilenler

True Burner  Güvenli mi?

True Burner Activation Key hem ev hem de iş kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış profesyonel kalitede bir CD, DVD ve Blu-ray yazma yazılımıdır. Yazılımın kullanımı kolaydır ve kullanıcıların yüksek kaliteli diskleri hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmasına olanak tanıyan çok çeşitli özellikler sunar.

True Burner 8.9 Activation Key En Son İndirilenler

True Burner Crack temel avantajlarından biri, çok çeşitli disk formatlarıyla uyumluluğudur. Yazılım, CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD + R, DVD-RW, DVD + RW, DVD + R DL, DVD-R DL, BD-R ve BD-dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde veri, ses ve video diskleri yazmak için kullanılabilir.YENİDEN. Bu esneklik, yedekleme ve veri depolamadan müzik ve video oynatmaya kadar çok çeşitli uygulamalar için diskler oluşturmak için idealdir.

True Burner 8.9 Crack & Keygen En Son İndirilenler 2023

True Burner Crack Key bir diğer önemli avantajı kullanım kolaylığıdır. Yazılım, kullanıcıların diskleri hızlı ve verimli bir şekilde oluşturmasını ve yazmasını kolaylaştıran kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Yazılımın sezgisel arayüzü, kullanıcılara yazılacak dosyaları seçmekten disk formatını ve yazma hızını seçmeye kadar yazma sürecinde rehberlik eder.

True Burner Keygen ayrıca, kullanıcıların kendi özel gereksinimlerini karşılayan özelleştirilmiş diskler oluşturmasına olanak tanıyan bir dizi özelleştirme seçeneği sunar. Yazılım, kullanıcıların özel dosya sistemleri ve dosya adları eklemelerine, yazma hızını seçmelerine ve Aynı Anda İzleme, Aynı Anda Oturum ve Aynı Anda Disk dahil olmak üzere çeşitli disk modları arasından seçim yapmalarına olanak tanır.

True Burner İyi mi?

True Burner Product Key bir diğer önemli özelliği, yanmış disklerdeki verileri doğrulama yeteneğidir. Yazılım, diskteki verilerin kaynak dosyalarla eşleşmesini sağlayan ve kullanıcılara verilerinin doğru bir şekilde yakıldığına dair gönül rahatlığı sağlayan bir doğrulama aracı içerir.

True Burner Free Download ayrıca, kullanıcıların önyüklenebilir diskler oluşturmasına olanak tanıyan ve onu kurtarma diskleri veya sistem kurulum diskleri oluşturmak için ideal bir araç haline getiren bir özellik içerir. Bu özellik, özellikle yazılım ve işletim sistemlerini birden çok bilgisayara dağıtması gereken BT uzmanları ve sistem yöneticileri için kullanışlıdır.

True Burner Torrent ayrıca kullanıcılara çoklu oturum diskleri oluşturma olanağı sağlar. Bu özellik, kullanıcıların birden çok oturumda bir diske dosya eklemelerine olanak tanıyarak, tek bir diskte kademeli olarak veri koleksiyonu oluşturmalarına olanak tanır. Bu özellik, verileri arşivlemek veya önemli dosyaların yedeklerini oluşturmak için idealdir.

Ayrıca indirebilirsiniz:Adept PDF Password Remover Crack

True Burner 8.9 Activation Key En Son İndirilenler

True Burner Temel Özellikleri Nelerdir?

 • ödül kazanmış ve kullanımı basit ve anlaşılır olmasıyla bilinen kullanıcı arayüzü
 • Yanma dahil tüm işlemler sırasında düşük bilgisayar işlem gücü kullanımı
 • Bireysel kullanımın yanı sıra kar amacı gütmeyen herhangi bir işletme için ücretsizdir
 • CD-R / RW, DVD-R / RW, DVD + R / RW, DVD + R DL, BD-R / re’yi destekler
 • Tüm CD, DVD ve Blu-ray kaydediciler kart genelinde desteklenir.

Sistem Gereksinimleri:

 • Desteklenen işletim sistemleri (işletim sistemi) arasında Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 7 bulunur.
 • Bellek (RAM): Önerilen maksimum 4 gigabayt ile 2 gigabayt.
 • Sabit diskte boş alan: en az 200 megabayt

Nasıl kullanılır?

 • En son sürümü aşağıdaki bağlantılardan indirin.
 • PDF Shaper Professional’ı her zamanki gibi kurun ve başlatın. Bundan sonra, tüm kırık sürümü kopyalayın ve
 • kurulum dizininde değiştirin.
 • True Burner ile eğlenin

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *