Q-Dir 11.17 Serial Key Son Sürüm 2023

Q-Dir Ücretsiz mi?

Q-Dir Serial Key düşünülemez bir Quadro-View modasından yararlanan Pencereler için mükemmel bir vazgeçilmez tren düzenleyicisidir. Alışılmış çalışma stillerinizi, görünüm türlerinizi, sürükle ve bırak işlevlerinizi veya şu anda kullanmakta olduğunuz tren düzenleyicisinin diğer ortak özelliklerinden herhangi birini terk etmeniz gerekli değildir.

Q-Dir 11.17 Serial Key Son Sürüm 2023

Q-Dir Full Crack sizi memnun edecek bir dizi yeni yararlı işlev sunar. Zaman kazanmak için fare vuruşlarının ve ev yapımı hareketlerin sayısını azaltın. Q-Dir’in kurulmasına gerek yoktur ve Masaüstüne benzer herhangi bir konumdan etkin bir şekilde gerçekleştirilebilir. ayrıca, Q-Dir küçük bir USB sürücüde veya başka bir bellek aygıtında taşınabilir.

Q-Dir iyi mi kötü mü?

Q-Dir Latest Version Microsoft Windows Gezgini’nde oluşturulmuştur, ancak Explorer’dan 4 kat daha fazla Explorer Görünüm Sekmesine ve daha fazla işlevselliğe sahiptir! Windows işletim sisteminizdeki hatların yönetimi, veri toplamanız büyümeye devam ettikçe giderek daha hassas hale gelir.

Q-Dir Free Download broşür konfigürasyonlarını istediğiniz zaman açılabilen evcil hayvanlar olarak kaydetme olanağı sağlar. Dört pencerenin her birinin sekmeleri olduğundan, 64’ten fazla farklı el ilanı konfigürasyonunun sevgiyle sürdürülmesi için yer vardır.(yani, 4 x 16 sekme 4 x Ağaç Görünümü artı 4 x Adres Çubuğu).

Ayrıca indirebilirsiniz:TeoreX PhotoStitcher License Key

Q-Dir 11.17 Serial Key Son Sürüm 2023

Q-Dir Temel Özellikleri Nelerdir?

 • Q-Dir Product Key Free En çok kullanılan siparişlere hızlı erişim evcil hayvanlar tarafından verilmektedir. Ayrıntıları sürükleyip bırakarak Q görünümlerinde taşıyabilirsiniz.
 • ZİP, FTP, basın, ağ ve sistem el ilanlarının yanı sıra yer imleri. Görünümler arasında büyük simgeler, yerler, kılavuz, özet görünümü ve özet görünümü bulunur. İhracata ilişkin bilgilerin ihracatı.
 • XLS, CSV, TXT ve ayrıca. html. Açılan menüler Masaüstü ve Bilgisayarım. Ekran abartması, ekrandaki herhangi bir şeyi büyütmenize olanak tanır.
 • Renk Filtresini, nesnenin her sırasına ayırt edici bir renk atayacak şekilde yapılandırın.
 • Q-Dir License Key rearmost yorumlama Hızlı Bağlantıları, el ilanlarına anında erişim sağlar. Klasör Seç, hızlı ve protean bir broşür seçim adres çubuğu, masaüstü menüsü ve bilgisayarım menüsüdür.
 • Multi-İni’nin kısaltmasıbirkaç.Q- Dir için kullanılan INI satırları. Ağaç Görünümü Tek, üçlü ve Dörtlü Perspektifler

Sistem Gereksinimleri:

 • Windows XP64 / Vista64/ Windows 7 64/ Windows 8 64/ Windows 10 64/ Windows 11 64

Nasıl kullanılır?

 • İndirmek için ilgili düğmeyi seçin.
 • Yazılımın otomatik olarak indirilmesi.
 • İndirme trenini açın.
 • Yükle sekmesini seçmeniz yeterlidir. Talimatları uyguladığınızdan emin olun.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *