Office Timeline Pro 7.00.05 Product Key İndirmek

Office Timeline Pro Güvenli mi?

Office Timeline Pro Product Key herkesin görsel olarak çarpıcı grafikler ve infografikler oluşturmak için hızla kullanabileceği PowerPoint için bir eklentidir. Bu eklenti hem basit hem de güçlüdür. Yönetilmesi zor grafik girişimler geliştirmenin zorlu görevinden kendinizi kurtarın.

Office Timeline Pro 7.00.05 Product Key İndirmek

Office Timeline Pro Keygen yardımıyla hemen PowerPoint’te ınfographics oluşturabilirsiniz. Üst düzey, anlaşılır ve güzel gösteriler oluşturmak için yalnızca birkaç tuş vuruşuyla kişiselleştirebilirsiniz. Herkes onları anlayacaktır.

Office Timeline Pro İyi mi?

Download Office Timeline Full Crack deki akıllı düzenleme motoru, hareket halindeyken değiştirilebilen ve değiştirilebilen çekici grafikleri otomatik olarak oluşturur. Bu, size zaman kazandırmayı amaçlayan akıllıca tasarlanmış bir özelliktir. PowerPoint’i kullanarak kolaylıkla çarpıcı zaman çizelgeleri oluşturun! Zengin özelliklere sahip masaüstü uygulamasını kullanarak PowerPoint’te masaüstünüzde göz alıcı animasyonlar oluşturun. Projenizi paydaşlara keskin, ayırt edici ve etkileyici bir şekilde sunmak için resminizin her yönünü kolayca kişiselleştirebilirsiniz.

Erişilebilir internet zaman çizelgesi oluşturucu! İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde çevrimiçi bir uygulama kullanarak harika slayt gösterileri oluşturabilir ve nerede olursanız olun onlara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Office Timeline Pro Key Resminizi doğrudan web tarayıcınızda oluşturun ve özelleştirin ve ardından seçtiğiniz dosya biçiminde kaydetmek için bir düğme seçin.

Office Timeline Pro 7.00.05 Crack + License Key Son Sürüm

Projeler için sık sık sunumlar yapıyorum ve bunu son birkaç yıldır yapıyorum. Bununla birlikte, onlar için birincil amaç, amirlerimle sık sık yapılan değerlendirmelerdir. Projemin zaman çizelgesi ve durumu kaçınılmaz olarak bir çalışmadan diğerine geçtiğinden, her yeni sınavdan önce ilk sunumu gözden geçirmek zorunda kaldım. bu da zaman tasarrufu açısından muazzam bir yardım oldu. PowerPoint için bir eklenti olduğu için projem için sunumlar oluşturmak benim için basit ve iyi bilinen bir süreçti. Ancak, onları değiştirmem veya güncellemem gerektiğinde Office Timeline Pro Activation Key gerçek değeri ortaya çıkacaktır.

Bu şimdi anında yapılıyor ve hem amirlerim hem de ekibim ürettiği resimlere bayılıyor. Etkinliği açısından, bir grafik aracı olmasına rağmen, diğerleri kadar kapsamlı olmayan projeleri yönetmede yardımcı olduğunu keşfettim. Bu teşebbüsleri organize etmek için Microsoft Project’i kullandım, ancak ne yazık ki, Office Timeline Pro Activation Key Crack bu kadar basit çabalar için aşırıya kaçıyor.

Ayrıca indirebilirsiniz:mp3DirectCut Serial Key

Office Timeline Pro 7.00.05 Product Key İndirmek

Office Timeline Pro Temel Özellikleri Nelerdir?

 • Tercih ettiğiniz biçimlendirmeyi not edin ve ileride yapacağınız herhangi bir görev için kullanabileceğiniz bir plan olarak kaydedin.
 • Saat veya dakika seviyesine ayrılmış zaman artışlarıyla zaman çizelgeleri, Gantt çizelgeleri ve günlük programlar oluşturun.
 • Yapılan işin yüzdesi ve ödevde kalan süre gibi müşterilerin ve yöneticilerin görmeyi beklediği temel bilgileri görüntüleyin.
 • Plus Sürümü, görsel olarak çarpıcı ve türünün tek örneği bir zaman çizelgesi oluşturmanıza olanak tanıyan çok çeşitli tasarım seçeneklerine erişmenizi sağlar.
 • İdeal Zaman Çizelgesini oluşturmanıza yardımcı olmak için Plus Sürümü, yazı tipi, yükseklik ve renk dahil olmak üzere çeşitli stilleri kullanarak metni düzenleme olanağı sağlar.
 • Fikirlerinizi kitlenizin beklentileriyle tutarlı bir şekilde sunmak için uluslararası tarih formatları da dahil olmak üzere 25’ten fazla farklı tarih formatı arasından seçim yapın.
 • Office Timeline eklentisinin yardımıyla, PowerPoint’in hemen içinde zaman çizelgeleri oluşturabilirsiniz.
 • PowerPoint online’da estetik açıdan hoş zaman çizelgeleri oluşturun. sadece ve kısa sürede.
 • Görünüşte karmaşık olmasa da, büyük bir gücü gizler.
 • Office Timeline Plus Crack Görevinizin daha hızlı ve etkili bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmak için tasarlanmış üst düzey teknoloji.

Sistem Gereksinimleri:

 • Desteklenen işletim Sistemleri (İŞLETİM SİSTEMİ): Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 7
 • RAM (Bellek): İki gigabayt RAM (4 GB önerilir)
 • Sabit diskte en az 200 megabayt boş alan

Nasıl kullanılır?

 • Aşağıdaki linkleri takip ederek en son baskıya ulaşabilirsiniz.
 • Yazılımı yükleyin, ancak çatlağı kopyala ve dizini yüklemek için değiştir komutunu uygulamayın. İşin bitti!
 • Office Timeline Pro Edition’ın Tam Sürümünün keyfini çıkarın.

Ayna

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *