NetSetMan Pro 5.0.5 License Key En Son İndirilenler

NetSetMan Pro Nedir?

NetSetMan Pro License Key kullanıcı arayüzü basittir ve çok fazla açıklamaya ihtiyaç duymaz. ağ ayarları yöneticisi için sağlam bir yazılım kullanarak. İstediğiniz kadar farklı profil oluşturabilir ve bunları istediğiniz sıklıkta dönüştürebilirsiniz. Toplam altı farklı mod sunar,NetSetMan Pro IP adresleri, ağ geçitleri ve DNS sunucuları gibi bilgileri içeren sanal profillere ek olarak.

NetSetMan Pro 5.0.5 License Key En Son İndirilenler

Karşılaştırma olmadığı için standart ağ yönetim yazılımı ile karşılaştırmanın bir yolu yoktur. Bir işlem simge durumuna küçültülmüşse, görev çubuğunun yanı sıra ekranın belirli alanlarında bir bildirim simgesi görünecektir.

NetSetMan Pro 5.0.5 Crack & Keygen Son Sürüm

NetSetMan Pro Crack görünümü, sonsuz sayıda farklı, estetik açıdan hoş bilgi keşfi arasında düzenli olarak geçiş yapan bir bilgisayar ayarları yöneticisi olduğunu gösteriyor. Bu sadece zamanın mükemmel bir kullanımı değil, aynı zamanda çok faydalıdır. Kapıların aynı “Web Sitesi Protokolü (Yönlendirici) Bileşenleri)”, halkın erişebileceği ölçüde harika bir şekilde kapsüllenmiştir. Arkadaşlık gruplarının parametrelerini doldurma süreci çok daha kolay hale getirildi. Programcının görevi, tüketicilerin kullandığı her bilgisayarda en fazla altıya kadar veri oluşturulmasını gerektirir.

Bu tür bilgileri kullanarak, kişinin IP adresi, internet protokolü, topluluk, geleneksel görüntü algılayıcı, ağ diski çevirileri ve kağıt girişlerini barındırma gibi birçok ek bilgi keşfedilebilir. Yukarıda belirtilen kodlayıcı yalnızca yararlı ve avantajlı olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanımı da basittir. Konum girerken, bunu yapmak, herhangi bir Masaüstü bilgisayarda “Genel IP (Yönlendirici) Bilgilerini” kullanmaktan çok daha kolay bir işlemdir.

NetSetMan Pro Ne Yapar?

Programın ana sayfasındaki altı sekmeyi kullanarak, bir kullanıcı ağları için her biri benzersiz bir yapılandırma seçenekleri kümesine sahip altı profil oluşturabilir. Bir kişi, bir sistem yapılandırma yöneticisini kullandığında çok çeşitli görsel olarak çekici bilgi türlerine erişebilir ve bunları düzenleyebilir.

NetSetMan Pro License File kullanıcı arayüzü, yazılım çok basit ve kullanımı kolay olduğu için sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır. Program, her birini kullandığınız için her sistem hakkında en fazla altı taneye kadar bilgi oluşturacaktır. Hesabınızdaki gizemi hemen başlatma veya hangisini isterseniz daha sonraki bir zamana kadar erteleme seçeneğiniz vardır.

Ayrıca indirebilirsiniz:TeoreX PhotoStitcher License Key

NetSetMan Pro 5.0.5 License Key En Son İndirilenler

NetSetMan ProTemel Özellikleri Nelerdir?

 • DNS soneki, yol panosu, SMTP sunucusu ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli ayarlara erişilebilir.
 • NetSetMan Pro Serial Key makine önyüklenir başlatılmaz kendi kendine çalışmaya başlar.
 • Yönetim ekibi, kullanımla ilgili kararlar almaktan sorumludur.
 • Profilleri hızlı bir şekilde temizleyin ve aralarında geçiş yapın.
 • Diğer birçok özelliğinin yanı sıra komut satırını da destekler.
 • Bir ağın yapılandırmaları güçlü bir şekilde ele alınabilir.
  Kullanıcıların bir yönetici hesabına sahip olmalarını gerektirmeden msn’ye erişmelerini sağlamak.
 • NetSetMan Pro Torrent hem yerel hem de geniş alan ağlarının yanı sıra WiFi için IP adreslerinin yönetimi.
 • Her şeyin IP ve ağ ayarları derinlemesine ayrılmıştır.

Sistem Gereksinimleri:

 • Windows XP, Vista, 7/8/8.1/10 veya Server 2000/2003/2008/2012/2016/2019 (32 bit veya 64 bit – tüm sürümler) gereklidir.
 • 250 MHz CPU hızı ve 10 MB RAM bellek kapasitesi
 • Ağ sürücüleri

Nasıl kullanılır?

 • İndirmek için kodu aşağıdan alabilirsiniz.
 • Dosyayı indirdikten sonra RAR arşivini açmanız gerekecektir.
 • Bu programın önceki sürümlerini bilgisayarınızdan kaldırın (varsa).
 • Uygulama prosedürüne devam etmek için metin dosyasında verilen talimatları okuyun.
 • Bitti. Web sitemize uğradığınız için minnettarız.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *