Glary Tracks Eraser 5.0.1.243 Serial Key En Son İndirilenler

Glary Tracks Eraser Ne Yapar?

Glary Tracks Eraser Serial Key hem güçlü hem de kullanımı basit olan ücretsiz sistem araçları ve yardımcı programlarından oluşan bir koleksiyondur ve bilgisayarınızı onarmanıza, hızlandırmanıza, korumanıza ve korumanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Size tipik sistem çöp dosyalarını verimli bir şekilde temizleme yeteneği verir. Ayrıca, yanlış kayıt defteri girdilerinin yanı sıra İnternet etkinliğinin bıraktığı izleri de ortadan kaldırır. Tarayıcınız için eklentileri yönetebilir ve kaldırabilir, disk alanı kullanımını izleyebilir ve çift dosyaları bulabilirsiniz.

Glary Tracks Eraser 5.0.1.243 Serial Key En Son İndirilenler

Kullanıcılar ayrıca yüklü kabuk uzantılarını görebilir ve yönetebilir, dosyalarını yasa dışı erişim ve kullanımdan korumak için şifreleyebilir ve yüklü kabuk uzantılarını görüntüleyebilir ve yönetebilir. Ek olarak, muazzam dosyaları daha küçük, daha yönetilebilir dosyalara bölmenize ve ardından orijinal dosyaları yeniden bağlamanıza olanak tanır.

Glary Tracks Eraser 5.0.1.246 Crack + Product Key 2023

Glary Tracks Eraser Crack Kötü amaçlı yazılımdan koruma, disk temizleyiciler, dosya yönetimi, performans hızlandırıcılar, bellek iyileştiriciler, başlangıç yöneticileri ve gizlilik yöneticileriyle kullanılabilecek 20’den fazla farklı sistem yardımcı programı buna dahildir. Buna ek olarak, sistem kontrolü, sistem geri yükleme, sistem durumu, sistem ayarlamaları, parça sökücü ve Windows kayıt defteri temizleme özelliklerine sahiptir.

Glary Tracks Eraser Free Download bulduğu sorunları bulmak ve onarmak için bilgisayarı otomatik olarak tarar. Tekniğin, taramaya başlamak için kullanıcıların yalnızca bir düğmeye basması gerekecek, bu da bir gelişmedir. Veri aktarımını ve disk alanının incelenmesini çok daha kolaylaştıracak diğer yararlı araçların yanı sıra burada bir ayırıcı ve birleştirici keşfedebilirsiniz.

Glary Tracks Eraser Nasıl Çalışır?

En iyi bilinen ve yaygın olarak kullanılan sistem yardımcı programlarından birine Glary Tracks Eraser Full Crack denir. Windows’a bağlı en yararlı yardımcı programlardan bazılarının bir paketinden oluşan ücretsiz bir indirmedir. Ayrıca, bozuk kısayolları onarır, geçici dosyaları temizler ve çöp dosyaları bilgisayarınızdan kaldırır. Tüm bunlar bilgisayarınızı analiz ederken ve temizlerken yapılır.

Glary Tracks Eraser Crack Key windows kullanıcılarının büyük çoğunluğunun herhangi bir zorluk çekmeden tanımlayabileceği hem önemli hem de çok az sayıda sorunu çözebilir. Tek Tıklamayla Bakım özelliğini, yalnızca tek bir tıklamayla çalıştırmak istediğiniz işlemleri yürütecek şekilde özelleştirmek mümkündür, bu da rutin bakım yapmamak için bir bahane bulmayı imkansız hale getirir.

Ayrıca indirebilirsiniz:EssentialPIM Pro Business Serial Key

Glary Tracks Eraser 5.0.1.243 Serial Key En Son İndirilenler

Glary Tracks Eraser Temel Özellikleri Nelerdir?

 • Glary Tracks Eraser Full Version kimliğinizi koruyabilmeniz ve takip edilmekten kaçınabilmeniz için tarayıcı geçmişi ve çerezler de dahil olmak üzere etkinliğinizin tüm izlerini bilgisayarınızdan silme olanağı sağlar. Ek bir avantaj olarak, daha önce geçici olan veya artık gerekli olmayan veriler tarafından işgal edilen önemli miktarda depolama alanını serbest bırakabileceksiniz.
 • Glary Tracks Eraser Download bilgisayarınızın kritik bileşenlerini analiz etmek ve sonuçlarını mantıklı ve iyi yapılandırılmış bir biçimde sağlamak için sağlam bir tarama motoruna sahiptir. Bu, yazılımın çevrimiçi etkinliğinizin izlerini kaldırmasına olanak tanır. Örneğin, Windows’un sizin için hatırlayacağı son aramaların bir listesine ek olarak, son açılan belgeleri ve şeyleri başlat menüsünden alır. Bu öğelerden kurtulmak için tek bir tıklama yeterlidir.
 • Glary Tracks Eraser, Windows tarafından üretilen çöp dosyalarını aramanın yanı sıra, büyük internet tarayıcıları tarafından üretilen istenmeyen dosyaları da arayabilir. Bunun bir sonucu olarak, sörf geçmişinizi, çerezlerinizi, doldurma formlarına girilen verileri, Dizininizi temizlemek için kullanabilirsiniz.dat ve geçici İnternet dosyaları.
 • Adobe Flash ve Wordpad, RegEdit ve Windows Defender gibi bir dizi başka uygulamadaki eylem günlüklerinin yanı sıra oynatma ve belge günlüklerini silmek için de kullanabilirsiniz. Windows ve tarayıcılarla çalışmasına rağmen, oynatma ve belge günlüklerini silmek için de kullanabilirsiniz.
 • Glary Tracks remover, gereksiz verileri kaldırarak sabit diskinizdeki alanı temizlerken gizliliğinizi korumanıza olanak tanır. Önceki eylemlerinizin tüm izlerini yalnızca birkaç fare tıklamasıyla kaldırma olanağına sahipsiniz, bu da başkalarının onları keşfetmesini zorlaştırıyor.
 • Bu program, sezgisel kullanıcı arayüzü ve basit kontrol şeması sayesinde kullanımı bir zevktir. Glary Tracks Eraser, gizliliğinizi ve verilerinizi korumak için bilgisayarların ve internetin geride bıraktığı en yaygın izleri silmek üzere tasarlanmıştır.

Sistem Gereksinimleri:

 • Gerekli işlemci Intel one GHz modelidir.
 • RAM: en az 1 gigabayt veya daha yüksek
 • Sabit Disk: 50 MB gerekli
 • İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 7/8/8.1/10
 • Görüntüleme: 1024 x 768

Nasıl kullanılır?

 • Virüsten koruma yazılımını kullanmayı bırakın.
 • Glary Tracks Eraser indirilebilir ve klasörü açılabilir.
 • Alt dizindeki kırık dosyaların bir kopyasını oluşturun. Glary Tracks Silgi Yamasını uygulamak için Sil tuşuna iki
 • kez basmanız yeterlidir.
 • Bu iki yaklaşım çoğu zaman başarılıdır.
 • Glary Tracks Silgisinin açık olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *