Gihosoft TubeGet 9.1.66 Activation Key Son Sürüm

Gihosoft TubeGet Nedir?

Gihosoft TubeGet Activation Key video dosyalarının yönetimi için inanılmaz bir programdır. Herhangi bir web sitesinden önemli olan müzik, film ve diğer şeyleri indirmeye yardımcı olur; Bu, bu çalışma sürecinde dikkate değer bir hıza sahip olduğu için videoları YouTube’dan hızla indirecektir. Birden fazla dosya indirme yeteneği Çok sayıda veri dosyasını indirecek ve bunları sıradaki konumlarına göre dosya indirme sürecinde olacak bir sıraya dönüştürecektir.

Gihosoft TubeGet 9.1.66 Activation Key Son Sürüm

Erişilebilen iyi bilinen sosyal medya siteleri vardır, ancak bu tür sosyal sitelerden dosya indirmek zordur. Kullanıcıların hızlı bir indirme prosedürüne sahip olmaları için Gihosoft TubeGet Crack en son sürümünü yüklemeleri gerekir ve işlemin geri kalanını gerçekleştirmek için basit bir teknik vardır.

Gihosoft TubeGet 9.1.66 Crack + Registration Key 2023

Gihosoft TubeGet Download makaleleri artan veya düşen taleplerde saklama seçeneği sunan kullanışlı bir araçtır. Bu program hem Windows hem de MAC işletim sistemlerinde kullanılabilir. Gihosoft TubeGet size kendi bilgisayarınıza kaydedeceğiniz bir dosya seçme, videoları seçtiğiniz formatta harici bir sürücüye kaydetme ve sesli makaleleri MP3 dosyalarına dönüştürme seçeneği sunar. Ayrıca, profesyonel kullanım için gerekli olabilecek her türlü dosyayı indirebilecekleri, kullanıcıların erişebileceği video web siteleri de vardır. Kullanıcı, herhangi bir web sitesinden veya sosyal medya platformundan kopyalanabilen URL’yi yapıştırabilir.

Bu, aynı dosyaya doğrudan erişim sağlayacak ve hızlı bir şekilde indirebileceksiniz. Bu yazılım parçası, kullanıcının çeşitli kategorilere bağlı çeşitli dosya türlerini ayarlayabileceği harici bağlantıları destekleyebilir.Gihosoft TubeGet Free Version kullanıcıya herhangi bir video klip için mümkün olan en iyi sonuçları veren 4K modunu da destekleyen yüksek tanımlı formatta materyal indirme olanağı verir.

Gihosoft TubeGet Ne Yapar?

Gihosoft TubeGet Full Crack YouTube filmlerini indirmeden önce TubeGet, kullanıcılara dosya türünü, kalitesini, veri güvenliğini, bilgi aktarım hızını ve depolanan her film dosyasının boyutunu seçme yeteneği de dahil olmak üzere yapılandırmaları için bir dizi seçenek sunar. Kullanıcılara, herhangi bir internet bağlantısına sahip olmalarını gerektirmeden birkaç saniye içinde film izleme olanağı sağlar.

Talimatlar, öğreticiler ve diğer filmler gibi YouTube’dan birkaç videoyu medya cihazlarında oynatılabilen çevrimdışı bir diziye entegre etmek için basit bir yöntem arıyorsunuz. YouTube’dan kolaylıkla video indirebiliyor. Gihosoft TubeGet 2023 Version  sadece YouTube’dan video indirmek için kullanılıyordu, ancak şimdi diğer medya sitelerinden de video indirebiliyor.

Ayrıca indirebilirsiniz:XenForo Crack

Gihosoft TubeGet 9.1.66 Activation Key Son Sürüm

Gihosoft TubeGet Temel Özellikleri Nelerdir?

 • YouTube’dan video indirin ve kaydedin.
 • Video kalitesini seçin veya MP3 formatına dönüştürün.
 • Aynı anda birden fazla video indirebilirsiniz.
 • Hem şık hem de hızlı bir YouTube indiricisi.
 • facebook, İnstagram ve Tumblr gibi yüzden fazla çevrimiçi video sitesine ek olarak YouTube’dan video indirebilirsiniz.
 • YouTube’dan indirilenler desteklenmelidir. 4 K/8 K/360/VR/3D/60FPS Videolar
 • YouTube videolarının ve çalma listelerinin MP3 ses formatına kolay ve hızlı dönüştürülmesi
 • YouTube’dan indirilen filmler MP4, MKV, MOV veya AVI formatına dönüştürülebilir.

Sistem Gereksinimleri:

 • Desteklenen işletim Sistemleri (İŞLETİM SİSTEMİ): Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 7
 • Bellek (RAM): 2 gigabayt (önerilen: 4 gigabayt) RAM
 • Sabit diskte en az 200 megabayt boş alan

Nasıl kullanılır?

 • Sağlanan url’den Gihosoft TubeGet en son sürümünü alabilirsiniz.
 • Şimdi, ayıklanabilmesi için WinRAR programında Gihosoft TubeGet Anahtar dosyasını açın.
 • Ardından, ayıklanan dosyayı çalıştırın ve kurulumun tamamen bitmesini bekleyin.
  Araçların tüm yönergelerini ve koşullarını kabul ederseniz işiniz biter.
 • Her şeyden önce, bilgisayarınızı yeniden başlatmanız ve ardından video indirme yardımcı programını başlatmanız gerekir.

Ayna

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *