EZ CD Audio Converter Pro 10.3.0.1 Serial Key 2023

EZ CD Audio Converter ProGüvenli mi?

EZ CD Audio Converter Pro Serial Key ses dosyalarını cd’lerden çıkarır, bunları bir dizi biçime dönüştürür ve ardından bunları seçtiğiniz farklı bir diske yazar. Dinleme deneyimini tamamlamak için meta veriler de düzenlenebilir veya elde edilebilir. Dolby Pulse, MP3, FLAC, WMA ve Vorbis dahil olmak üzere aşağıdaki dosyalardan biri dönüştürülebilir.

EZ CD Audio Converter Pro 10.3.0.1 Serial Key 2023

İki geçişli ses doğrulama ve hata tespit araçlarının kullanılması yüksek kalite sağlar. Dönüştürücü, sekiz adede kadar paralel dönüşüm sağlayan çok çekirdekli cpu’ların hızını kullandığını söylemek yeterlidir.

EZ CD Audio Converter Pro Ücretsiz mi?

Hepsi bir arada müzik dönüştürücü EZ CD Audio Converter Pro Free ses Cd’lerini kopyalayabilir, ses dosyalarının biçimini değiştirebilir ve meta verilerini değiştirebilir. MP3, AAC, aacPlus, Apple Lossless, Windows Media Audio, Ogg Vorbis, FLAC, Monkey’s Audio ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm yaygın ses dosyası formatlarını işleyen Easy CD-DA Extractor programı, dijital sesin İsviçre Çakısı olarak bilinir.

EZ CD Audio Converter Pro Keygen ile bir ses CD’si sökücü kullanarak CD’leri çeşitli müzik formatlarına dönüştürebilirsiniz. AccurateCDDA, CD kopyalamaya güç verir ve hassas, hata algılama ve yüksek performanslı CD kopyalama sunar.

Ayrıca indirebilirsiniz:WinNc License Key

EZ CD Audio Converter Pro 10.3.0.1 Serial Key 2023

EZ CD Audio Converter Pro Temel Özellikleri Nelerdir?

 • Hassas, hızlı bir CD kopyalama motoru kullanan audio CD ripper, cd’lerden müzik çıkarır. “kopya korumalarını” ortadan kaldırır.” önemli çiziklere sahip CD’leri okur. disklerin hataları rapor edilir. müzik adlarını internetten çevirir. ID3 / ID3V3.EZ CD Audio Converter Pro Free Download için bilgi yazar, kopyalanan dosyalar için dosya adlarını belirlemek ve meta verileri düzenlemek gibi şeyler yapmanızı sağlar.
 • EZ CD Audio Converter Pro Full Version Ses dosyası formatları için dönüştürücü: Ses dosyası dosyalarını farklı formatlar arasında dönüştürür. İŞARET Sayfaları bölünür ve ses ayrı dosyalara kodlanır. çıktı klasörlerinin yeniden adlandırılmasını ve diğer şeylerin yanı sıra ID3 / ID3V2 / meta verilerinin düzenlenmesini sağlar.
 • Tüm ev ve otomatik CD çalarlar, ses CD’si oluşturucuları tarafından oluşturulan ses cd’leriyle uyumludur. kalemler CD Metni. işaret teşvik eder
 • Ayrıca MP3 / WMA CD Creator ile standart Veri CD’leri ve WMA CD’leri oluşturur. uzun dosya adlarına ve Unicode’a izin verir. hata yapmadan CD yapmak için make-Proof kullanır.
 • Desteklenen dosya biçimleri: 3g2, 3ga, 3gp, aac, ac3, aıf, aıff, maymun, asf, au, avı, caf, işaret, dıvx, dsf, dts, dtshd, dv, eac3, flac, flv, m2ts, m3u, m4a, m4b, mka, mkv, mov, mp1, mp2 mp3, mp4, mpc, mpeg, mpg, ogg, oma, omg, opus, ra, ram, rm, shn, spx, tak, tta, vob, w64, wav, webm, wma, wmv, wv.

Sistem Gereksinimleri:

 • Desteklenen işletim sistemleri arasında Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 7 bulunur.
 • RAM (2 GB bellek) (4 GB önerilir)
 • En az 200 MB boş sabit disk alanı

Nasıl kullanılır?

 • Aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak EZ CD Audio Converter Pro edinin.
 • Çatlağı indirin ve yükleyin.
 • İndirdikten sonra dosyaları çalıştırın ve ayıklayın.
 • Çatlağı kapatmak için üzerine tıklayın.
 • Dosyayı kopyaladıktan sonra Çatlak konumundan kurulum konumuna yapıştırın.
 • Bitti. Daha fazla ayrıntı için bu web sitesini ziyaret edin.

Ayna

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *