AnyDroid 7.5.0.20211009 Crack En Son İndirilenler

AnyDroid Güvenli mi?

AnyDroid Crack koşullardan bağımsız olarak ihtiyaç duyacağınız tek Android başlatıcısıdır. AnyDroid, cihazınızda depolanan Android materyali üzerinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ve seçtiğiniz herhangi bir şekilde tam komut kullanma yeteneği verir. Tüm Android telefonlarınızda ve cihazlarınızda çalışır ve Android materyalinize tüm erişimi tek ve kullanışlı bir konumda birleştirir. Buna resimleriniz, mesajlarınız, kişileriniz, ses, videolarınız ve uygulamalarınız dahildir.

AnyDroid 7.5.0.20211009 Crack En Son İndirilenler

İlişkileriniz, kişilerinizin ve iletişimlerinizin sizi sizin için önemli olan herkesle temasa geçirebilmesi gerçeğiyle korunur. Yazılımımız, telefonunuzda bulunan farklı dosya türlerinin büyük çoğunluğunu yönetebilir. AnyDroid Free Download  çok sayıda uygulamayı aynı anda toplu olarak hızlı bir şekilde yüklemenizi, devre dışı bırakmanızı ve yedeklemenizi sağlar. Kategoriye göre dosyaları daha hızlı ve kolay bir şekilde keşfedin.

AnyDroid İyi mi?

AnyDroid New Version her koşulla başa çıkabilen kapsamlı bir içerik düzenleyicidir. Bir iPhone’da malzeme işlemek isteyip istemediğinize karar vermek tamamen size bağlıdır. Ayrıca Android çalıştıran bir akıllı telefon veya bulut tabanlı bir uygulama. En uygun yaklaşımdan asla birkaç adım ötede olmayacaksınız. Apple’ın iPhone, iPad ve iPod touch’ından Android destekli akıllı telefonlara ve cihazlara.

Ayrıca, nerede olduklarına bakılmaksızın, her zaman güvenli bir yerde tutulmaları gerekir. Tüm veri yönetimi gereksinimlerinize benzersiz bir yanıt sağlayan AnyDroid 2023 de mevcuttur. Ayrıca, mobil cihazınızda, internet’te veya bilgisayarınızda depoladığınız her şey artık ilk kez tek bir konumdan aranabilir, düzenlenebilir, düzenlenebilir, aktarılabilir veya yedeklenebilir.

You May Also Download:HD Video Converter Factory Pro Serial Key

AnyDroid 7.5.0.20211009 Crack En Son İndirilenler

AnyDroid Temel Özellikleri Nelerdir?

 • Şartlar Ne olursa olsun ihtiyacınız olan Tek ve Tek Android Yöneticisi
  İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden ve istediğiniz şekilde Android içeriğinizin tam kontrolünü elinize alın. Bu, veri yönetiminin yanı sıra içeriğin cihazlar arasında hareketini de içerir.
 • Yönetilen Medya Koleksiyonları
 • Güvenli Bir Şekilde Tutulan Kişisel Bağlantılar
 • AnyDroid, kişilerinizin ve iletişimlerinizin her zaman sizin için önemli olan kişilere ulaşmasını sağlayarak ilişkilerinizin güvenliğini sağlar. Gelecekte kullanmak üzere seçtiğiniz formatta bilgi depolayabilirsiniz. Bilgisayardaki mesajlara ve eklere göz atabilir ve değerli konuşmaları tam güvenlik içinde kaydedebilirsiniz. Alternatif olarak, tüm kişilerini aynı anda yeni telefona aktarın. İlişkiler ağınıza her zaman kolayca ulaşılabilir.
 • Tüm Dosyalarınızın yanı sıra Uygulamaların İşlenmesi AnyDroid Latest Version telefonunuzda bulunan farklı dosya türlerinin büyük çoğunluğunu işleyebilir. Aynı anda çok sayıda uygulamayı toplu olarak hızlı bir şekilde yüklemenizi, devre dışı bırakmanızı ve yedeklemenizi sağlar.
 • Kategoriye göre dosyaları daha hızlı ve kolay bir şekilde keşfedin. Belirli kelimeleri arayarak rekor sürede aradığınızı bulun. Düzeni korumak için çeşitli dosyaları uygun dizinlerinde gruplayın. Şimdiye kadar oluşturulmuş en gelişmiş ve kullanıcı dostu içerik yönetim sistemine erişebileceksiniz.
 • Tüm içeriğin Kapsamlı Yönetimi İçeriği taşımak, düzenlemek veya telefonunuzun yedeğini oluşturmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın AnyDroid sizin için burada. AnyDroid, resim, ses, kişiler, konuşmalar veya başka herhangi bir veri veya dosya türünü düzenlemek isteyip istemediğinize bakılmaksızın tüm verilerinizi ve dosyalarınızı işlemeyi kolaylaştırır. Sadece birkaç fare vuruşuyla malzemenizin kalitesini, organizasyonunu ve güvenliğini koruyabilirsiniz.
 • Basitleştirilmiş Bir Deneyim ile Anında Aktarın Telefonunuza yeni müzik veya film aktarmanız mı yoksa çektiğiniz resimleri bilgisayarınıza aktarmanız mı gerekiyor? AnyDroid daha akıcı bir deneyim sunar. Bir PC’ye veya Mac’e herhangi bir program yüklemeye gerek yoktur. USB bağlantısına gerek yoktur. Zahmetli prosedürü atlayın. Sadece bir QR kodunun fotoğrafını çekmeniz yeterlidir ve hemen bilgi aktarmaya başlayabilirsiniz.
 • Verilerin Doğrudan Mobil Cihazlar Arasında Paylaşılması AnyDroid, dosya alışverişi işlemini çok basit hale getirir. AnyDroid yazılımını kullanıcının her iki telefonuna da yükleyerek, cihazlar birbirleriyle iletişim kurabilecektir. Belgeleri iş arkadaşınıza e-postayla göndermek, ailenizle fotoğraf alışverişinde bulunmak veya arkadaşlarınızla komik videolar izlemek istiyorsanız, gönderdiğiniz dosyalar yıldırım hızında hedeflerine ulaşacaktır.
  Yeni Telefonunuza Sizinle Birlikte Değerli Hatıralar Getirin.
 • Yeni bir telefon almak her zaman yükseltme sürecinde değerli deneyimlerinizden vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmez. Anydroid’i kullandığınızda tüm ihtiyaçlarınızı akıcı, güvenli ve hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve ailenizle olan kişileriniz, hayatınızdaki önemli anları yakalayan resimler ve videolar, saklamak istediğiniz mesajlar, dinlemekten keyif aldığınız müzikler ve hatta her gün kullanmanız gereken uygulamalar. Sevdiğiniz her şey, eski bir iPhone veya Android telefondan, hatta iTunes ve icloud’dan aktarılıp aktarılmadığına bakılmaksızın yeni telefonunuzda bulunabilir.
 • AnyDroid Patch Avucunuzun İçinde Bir Film ve Şarkı Evreni AnyDroid, film izlemek ve müzik dinlemek gibi aktivitelerden keyif aldığınız için tüm eğlence dünyasını parmaklarınızın ucuna getirir. Beğendiğiniz filmler, televizyon programları ve müzikler YouTube, SoundCloud ve binden fazla web sitesinden indirilebilir. İhtiyaçlarınıza en uygun dosya biçimini ve çözünürlüğü seçin ve ardından doğrudan telefonunuza kaydedin. Birlikte çalışabilirlik sorunları hakkında strese girmenize gerek yoktur, çünkü uyumlu olmayan tüm filmler veya şarkılar otomatik olarak yaygın olarak tanınan bir MP4 veya MP3 biçimine dönüştürülür. Şimdi, kendinizi yorgun hissettiğinizde, günlük iş seyahatinizde, uzun bir uçuşta veya başka bir durumda olsun, her zaman takdir edeceğiniz harika bir şeye sahip olacaksınız.

Sistem Gereksinimleri:

 • Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
 • Bellek (RAM): 2 gigabayt RAM (4 GB önerilir)
 • Sabit diskte boş alan: en az 200 megabayt

Nasıl kullanılır?

 • Programı kuruluma yerleştirin.
 • Güvenlik duvarınızın engellemesi için sahip olduğunuz uygulamayı kullanın.
  Hepsi bu kadar anydroid’in tadını çıkar!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *